«Ніколи не сумую, адже це все тимчасово» — в'язень Кремля Мемедемінов про життя в російському СІЗО | QHA media
Репресії
13 Січня 2020, 17:28

«Ніколи не сумую, адже це все тимчасово» — в'язень Кремля Мемедемінов про життя в російському СІЗО

Закрити

В’язень Кремля Наріман Мемедемінов скаржиться на біль у спині та чекає, коли його огляне лікар.

Про це розповіла його дружина Лемара Мемедемінова, яка відвідала його у СІЗО міста Шахти Ростовської області Росії.

За її словами, Мемедемінов написав заяву адміністрації ізолятора у зв’язку із погіршенням стану здоров’я.

Дружина політв’язня повідомила, що умови тримання у СІЗО такі ж, як і в інших подібних пенітенціарних установах: воду там дають вранці та ввечері на одну годину, прогулянки проводять п’ять днів на тиждень, окрім вихідних, а ліки видають на вимогу.

Багато запитував про дітей, каже, що часто дістає наші фотографії та дуже довго дивиться на них, згадуючи ті часи, коли ми були усі разом. І з посмішкою на обличчі говорить: «Ніколи не сумую, адже це все тимчасово», — розповіла жінка.

⚡️«НАТЯНУЛИ ТРОС И К НЕМУ ЗАЦЕПИЛИ ИХ НАРУЧНИКАМИ», – Лемара Мемедеминова, супруга Наримана МемедеминоваВ своём…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 13 січня 2020 р.

2 жовтня 2019 року Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону позбавив волі терміном на два з половиною роки Нарімана Мемедемінова. Окрім того йому заборонили займатися адмініструванням сайтів протягом двох років. Відбувати термін Мемедемінов має в колонії-поселенні.

Сам Мемедемінов своєї провини не визнав і заявив, що російська влада переслідує його у зв’язку із правозахисною і журналістською діяльністю в громадській організації «Кримська солідарність».

22 березня 2018 року в будинку Нарімана Мемедемінова у селі Холмівка Бахчисарайського району окупованого Криму був проведений обшук, а незабаром його затримали. Пізніше російська ФСБ порушила справу проти Мемедемінова, звинувативши його в публічних закликах до здійснення терористичної діяльності з використанням інтернету.

Дивитись ще: