Незаконними «вибори» в анексованому Криму визнали Україна, США та ЄС | QHA media

Незаконними «вибори» в анексованому Криму визнали Україна, США та ЄС

09 Вересня 2019, 10:06
Закрити

В анексованому Криму 8 вересня відкрилися дільниці для голосування на російських виборах до «парламенту» Севастополя, у «парламент» Криму і місцеві «органи влади».

Прокуратура АР Крим повідомляє, що так звані вибори, які проводить країна-агресор на тимчасово окупованому півострові, не визнаються законними в Україні, ЄС, США та низці інших країн світу.

Прокуратура АР Крим закликає не брати участь в незаконних виборах на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь. Також, повідомляти до правоохоронних органів автономії про усі відомі факти організації та проведення незаконних виборів, — повідомляється на телеграм-каналі прокуратури.

У прес-службі Представництва Європейського Союзу в Україні на запит «Крим.Реалії» відповіли, що ЄС не визнає вибори, які 8 вересня Росія проводить на півострові.

Європейський Союз не визнає незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією. Тому ми не визнаємо проведення місцевих виборів Російською Федерацією на Кримському півострові, а також місцевих або національних представників, обраних на території, яка є українською, — повідомили у прес-службі представництва.

Не визнали «вибори» в Криму законними і Сполучені Штати Америки.

США засуджують незаконні дії Росії в Криму та її подальшу агресію проти України. США не визнають результати так званих «виборів», проведених російською окупаційною владою. Сполучені Штати підтверджують незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з територіальними водами, — йдеться у відповіді Посольства США в Україні на запит «Крим.Реаліі».

Раніше QHA media публікувало матеріал, який детально розповідає про усі перипетії «виборів до держради» Криму.

«Голові» кримського «виборчкому» Михайлу Малишеву повідомили про підозру в зраді, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України і вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади. Його оголосили в розшук.

3 вересня у Верховній Раді закликали не визнавати результати «виборів» в окупованому Криму. З такою заявою у парламенті виступила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

Дивитись ще: