Незаконно перевозив з Росії до Криму — на КПВВ «Чонгар» затримали водія

Новини України та світу
Ірина Требунських
20 Лютого 2021, 13:30
Фото: inform-ua.info
Ірина Требунських
20 Лютого 2021, 13:30

На контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чoнгaр», що на адмінкордоні з тимчасово окупованим Росією Кримом, затримали шістьох осіб. Про це повідомив Херсoнський прикoрдoнний зaгін Держприкoрдoнслужби.

Виявилося, що п’ятеро пасажирів та водій, які намагалися перетнути КПВВ «Чонгар» автомобілем «Nissan» в бік материкової частини України, потрапити до Криму незаконно.

В ході перевірки документів прикордонники встановили, що всі вони незаконно потрапили на територію Криму з Росії через незаконно збудований окупантами міст. Виявилося, що організатором незаконної поїздки був водій автомобіля.

Здійснив незаконне переправлення пасажирів з тимчасово окупованої частини Донецької області до Росії і згодом через «керченський міст» до тимчасово окупованого Криму та на материкову частину України, — йдеться у повідомленні.

У діях водія є ознаки вчинення кримінального правопорушення — «незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Порушника передали Нацполіції.

Нагадаємо: 4 лютого на КПВВ «Каланчак», що на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, виявили шістьох порушників, незаконно потрапили в тимчасово окупований Крим з території Росії через незаконно збудований окупантами міст.

Як повідомляли «Кримські новини», у січні 2021 року адмінмежу з тимчасово окупованим Росією Кримом в обох напрямках перетнули 21 402 громадянина і 2688 транспортних засобів.