«Немає виплат — немає роботи»: в окупованій Ялті страйкують медики

Новини
Євген Березовський
26 Листопада 2020, 14:02
Євген Березовський
26 Листопада 2020, 14:02

Половина медичного персоналу терапевтичного відділення «червоної зони» у «міській лікарні №1» окупованої Ялти не вийшла на роботу на знак протесту через скасування коронавірусних виплат. Про це повідомляє Readovka, з посиланням на «співробітника медустанови».

Усі співробітники стаціонару, які працюють у «червоній зоні»: молодший, середній медичний персонал та лікарі — не отримали жодних стимулюючих виплат за жовтень 2020 року. Йдеться про федеральні надбавки за постановами №484, 415 і регіональної надбавки №213. Також регіональна виплата не виплачена за вересень 2020 року, — бідкається «кримський медик».

За повідомленнями інтернет-ресурсу Readovka, «головлікар» ялтинської міськлікарні Олександр Калінін ухилившись від очної зустрічі й вислухавши претензії медиків у загальному чаті, заявив, що не знає, на якій стадії «зависли» кошти, і від нього у цій ситуації нічого не залежить. Незабаром він пообіцяв медпрацівникам, що виплати надійдуть у понеділок, 23 листопада, проте цього не сталося.

Нам обіцяли на понеділок, але жодних виплат не було. За фактом їх мали перерахувати 5 листопада разом із зарплатою. Сьогодні виплат немає до цих пір, а деякі колеги повідомляли керівництво, що не вийдуть на роботу, якщо не буде виплат у понеділок — так і сталося, сьогодні дві медсестри не вийшли. Всього на зміні мали бути чотири медсестри на два відділення, в кожному по 30 пацієнтів, — додає «співробітник».

Як пише видання, до медпрацівників не дійшли не тільки виплати, але й подарункові чайні набори від партії «Єдина Росія». «Адміністрація» пояснила, що подарунків не вистачить на всіх, тому, щоб уникнути образ, їх вирішили не вручати нікому.

Як повідомляли «Кримські новини», статистика захворюваності та смертності, яку оприлюднюють окупанти Криму, суттєво занижена. У той же час «керівниця» «відділу Росспоживнагляду» в Криму Наталя Пеньковська озвучила, що за останній тиждень зафіксовано найбільшу кількість летальних випадків від коронавірусної інфекції за час пандемії на півострові.