Нема води — малюй плакат: окупанти у Севастополі оголосили конкурс соцреклами «Бережи воду» | QHA media
Севастополь
21 Жовтня 2020, 17:44

Нема води — малюй плакат: окупанти у Севастополі оголосили конкурс соцреклами «Бережи воду»

Закрити

В тимчасово окупованому Росією Севастополі оголосили конкурс соціальної реклами під назвою «Бережи воду». Конкурс ініціював «губернатор» Михайло Развожаєв, повідомляє сайт окупаційної «адміністрації» міста.

Будь-яка популяризація збереження води є важливою. Не потрібно бути байдужими, треба зберігати воду. Частина втрат відбувається через сантехнічні пристрої, — заявив «директор» «Водоканалу» Микола Перегуда.

Мешканцям міста, де наразі введене погодинне водопостачання, пропонують участь в конкурсі на тему збереження води за чотирма номінаціями:

  • «соціальний плакат» (паперова і електронна версія);
  • «соціальна листівка» (паперова і електронна версія);
  • «соціальний відеоролик» (анімаційні фільми, відеоролики — електронна версія);
  • «довільний формат».

Конкурс проводиться у два етапи: прийом заявок із конкурсними роботами до 8 листопада та визначення переможців з 12 до 15 листопада.

Зазначимо, в тимчасово окупованому Росією Криму від 24 серпня водопостачання населенню подається за жорстким графіком.

Нагадаємо, «виконувач обов’язків губернатора» Севастополя Михайло Развожаєв після зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 3 вересня заявив, що запропонував проєкт щодо перекидання води з річки Коккозка (ліва притока річки Бельбек) до водосховищ Севастополя. Такий проєкт окупанти пропонували ще у 2017 році. Тоді місцеві жителі збирали підписи проти, стверджуючи, що внаслідок цього річка зникне, після чого зникнуть і господарства у Бельбекській долині. Окупанти тоді не знайшли фінансів на проєкт і «відклали його на полицю до кращих часів».

«Кримські новини» публікували роз’яснення лідера кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва, що вода в незаконно анексованому Росією Криму необхідна окупантам не для населення, а для забезпечення своїх військових містечок, для промисловості. 

Дивитись ще: