"Нехай товпляться і заражаються, в лікарнях місць немає" — кримчани у соцмережах скаржаться на збільшення хворих на коронавірус

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
11 Вересня 2020, 19:15
Асіф АлієвQHA
11 Вересня 2020, 19:15
Асіф АлієвQHA

За минулу добу 10 вересня діагноз COVID-19 в окупованому Криму зареєстроване у 68 людей. З них один випадок в Севастополі та 67 на решті півострову.

За інформацією окупаційній владі, в АР Крим за минулу добу померла одна людина.

Розповсюдженню пандемії в Криму сприяє декілька факторів. Це і низький рівень медицині, і ігнорування дотримання соціальної дистанції, навіть серед вищої ланки кримських «чиновників», та приховання реальної цифри хворих на COVID-19.

Але головним постачальником вірусу є туристі з Росії. За весь час карантину до Криму продовжують прибувати російські туристи: на власних автомобілях, потягами і літаками. Наприклад, за одну годину в Сімферопольському аеропорті лише з Москви сідають шість літаків, при тому що російська столиця лідирує за кількістю заражених в Росії — їх більше, ніж по всій Україні.

Прибулі з Росії люди не проходять самоізоляцію і не направляються до обсерваторів, їх ніхто не тестує на COVID-19.

Чимало кримчан скаржаться на засилля туристів в соціальних мережах. Так користувачка Ольга Свириденкова пише, що коронавірус туристі завезуть з Криму в Росію.

Деякі кримчані дивуються чому  влада забороняє одні масові заходи, та дозволяє інші.

Интересное кино про коронавирус показывают у нас несколько последних дней…- 7 августа: 24 случая за сутки /3478 тестов...

Опубліковано Alexsandra Latushko Вівторок, 11 серпня 2020 р.

Відомий в Криму блогер Олександр Горний пише, що людям на півострові невідомо про справжню картину з пандемією.

Сколько реально заболевших коронавирусом в Крыму? На этот вопрос ответа нет ни у кого. Сколько захотят, столько и...

Опубліковано Александром Горныєм Середа, 26 серпня 2020 р.

Користувач Анатолій Дзвонковський в паблику "Подслушано Симферополь" в соцмережі ВКонтакті задається питанням навіщо оприлюднити інформацію про кількість хворих, якщо в лікарнях не вистачає для них місць.  

З ним погоджується голова, так званого, "Кримського Республіканського відділення Всеросійській партіі Ветеранів Росії" Ілья Большедворов.

В Крыму было по два случая в сутки, сейчас больше ста. Больницы забиты, а так, да. Конечно не привело.

Опубліковано Ilya Bolshedvorov Пʼятниця, 11 вересня 2020 р.

Іншій кримський блогер Олександр Таліпов обурюється тим, що «віце- прем’єр» окупаційної влади в Криму Олена Романовська, яка захворила на COVID-19, не носила маску під час різноманітних брифінгів, відвідування фестивалю «Пара-Крим», дитячого будинку, та засіданні Кабміну.

Уважаемый Сергей Валерьевич #Аксёнов! Это Ваши слова? Если эти Ваши рекомендации не соблюдала вице-премьер Крыма,...

Опубліковано Alexandr Talipov Середа, 9 вересня 2020 р.

При цьому мешканець Федосії Олексій Малишев Караульнов, зазначає, що «голова» окупованого Росією Криму Аксьонов вже не є авторитетом для своєї ж команди.

Тимчасово окупований Росією Крим продовжує ставити антирекорди за кількістю хворих на коронавірус. За п’ять місяців карантину на півострові (діє з 2 квітня - прим.ред), кількість заражених вірусом на сьогодні  досягла 3601 осіб. Очевидно, що ситуація виходить з-під контролю, оскільки неконтрольований туристичний потік і повна відсутність запобіжних заходів — це короткий шлях до розгулу страшної інфекції.