«Нехай щастить»: оператору RT відмовили у в’їзді в Україну

Новини
Ольга ПолтавкаQHA
26 Листопада 2020, 16:49
Ольга ПолтавкаQHA
26 Листопада 2020, 16:49

Прикордонники не пропустили в Україну оператора пропагандистського телеканалу Russia Today через відвідування ним окупованого Криму.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

Як зазначається, громадянин Росії 1971 року народження прямував до України на автомобілі. Для перетину кордону він обрав пункт пропуску «Кучурган», що в Одеській області. Чоловік заявляв, що планує транзитом проїхати з Молдови в Росію.

Під час паспортного контролю на росіянина відреагувала база даних. Як з’ясувалося, у прикордонників відносно нього вже була попередня інформація щодо незаконного відвідування ним окупованого Криму.

Під час додаткової перевірки встановлено, що в період окупації півострова ця особа потрапляла туди з території РФ авіаційним сполученням. В окупованому Криму чоловік проводив відеозйомки для телеканалу Russia Today.

Через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прикордонники відмовили іноземцю в перетині кордону і на три роки заборонили в’їзд в Україну, — йдеться у повідомленні.

У ДПСУ ім'я оператора не називають.

Як стало відомо"Укрінформ", це Ігорь Завідей — оператор, який напав на білоруського журналіста під час жіночого маршу 12 вересня у Мінську.

Фото: Белсат

Як повідомляли «Кримські новини», прикордонники не пропустили російського відеорежисера за незаконне відвідування тимчасово окупованого Криму.

Також повідомлялось, що російському громадянину, актору Кирилу Гребенщикову заборонили в’їзд на територію України на три роки.