Небо над Кримом Росія оголосила «тимчасово небезпечним для польотів»

Новини України та світу
Ірина Требунських
20 Квітня 2021, 14:
Ірина Требунських
20 Квітня 2021, 14:

На польоти над тимчасово окупованим Росією Кримом, а також над частиною акваторії Чорного моря РФ ввела обмеження. Про це повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на міжнародне повідомлення для пілотів (NOTAM).

Російські «обмеження» заявлені на термін з 20 по 24 квітня.

Район оголошений тимчасово небезпечним для польотів повітряних суден, — йдеться у заяві РФ.

В оголошену Кремлем «зону обмеження» увійшли частина окупованого півострова від Феодосії до Севастополя, прибережні води Криму і міжнародні води Чорного моря.

Раніше Служба безпеки України ініціювала санкції проти авіакомпаній за перельоти в Росію, Крим та ОРДЛО.

Нагадаємо, Міноборони Росії заявило про закриття з 24 до 31 жовтня частини акваторії Чорного моря у напрямку Керченської протоки для суден інших країн під приводом військових навчань. Міністерство закордонних справ України вимагає негайно скасувати рішення РФ.

В Азовському морі 15 квітня стався інцидент між суднами України і Росії: корабель берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ №734 подавав команди щонайменше п’ятьом бойовим катерам РФ виконувати провокаційні маневри.

«Кримські новини» пояснювали, в чому полягає небезпека перекидання Росією з Каспію до Азову щонайменше десятка катерів, які полегшують десантування на берег з малих глибин.