«Не прострочили терміни» — Разумков підписав держбюджет на 2020 рік | QHA media
ВІДЕО
02 Грудня 2019, 16:04

«Не прострочили терміни» — Разумков підписав держбюджет на 2020 рік

Закрити

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про державний бюджет України на 2020 рік.

Сьогодні документ був направлений на підпис президенту України Володимиру Зеленському.

Під час брифінгу після погоджувальної ради фракцій парламенту Разумков запевнив, що не прострочив терміни, підписавши закон 2 грудня.

Не прострочили терміни. Обробляли наші управління для того, щоб вийти на якісний документ. Це технічна робота. Плюс, це пов’язано з тим, що я був у відрядженні. Я думаю, що на бюджет це точно негативно не вплине, — заявив він.

Згідно з регламентом Ради, після ухвалення текст закону протягом 10 днів має опрацьовуватися головним комітетом. Далі документ підписує спікер Верховної Ради. Це має відбутися не раніше двох і не пізніше п’яти днів від моменту подачі.

18 жовтня депутати ВР у першому читанні ухвалили законопроєкт про бюджет на 2020 рік. За відповідний законопроєкт №2000 проголосували 255 нардепів.

Як заявив тоді спікер парламенту Дмитро Разумков, в бюджеті України на 2020 рік «будуть враховані інтереси українського народу».

Як писало QHA media, в бюджеті на наступний рік мінімальна зарплата закладена на рівні 4723 гривні. За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, ця цифра відповідає показникам зростання.

Дивитись ще: