«Не минуло й двох тижнів». Уряд призначив нового в.о. міністра освіти і науки | QHA media
Розкадровка
25 Березня 2020, 16:22

«Не минуло й двох тижнів». Уряд призначив нового в.о. міністра освіти і науки

Закрити

Сьогодні, 25 березня, Кабмін призначив Любомиру Мандзій тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки.

Таке рішення підтримали на засіданні уряду.

Це дуже велика відповідальність. У зв’язку із пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого, — написала Мандзій у соцмережі.

Початок 2020 року видається вкрай непростим для усіх нас. Та це не означає, що потрібно опускати руки. Усе якраз навпаки…

Опубліковано Lubomyra Mandziy Середа, 25 березня 2020 р.

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року в селі Опака Дрогобицького району Львівської області. У 1995 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Географія». Упродовж 1998-2001 років за спеціальністю «Політичні інститути та процеси» навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. У 2008 році отримала вчене звання доцента.

Протягом 2016-2019 років – директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації. У липні 2019 року перемогла в конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Дивитись ще: