Не хочуть обміну будь якою ціною. Адвокат Семедляєв про кримськотатарських бранців Кремля | QHA media
Ексклюзив

Не хочуть обміну будь якою ціною. Адвокат Семедляев про кримськотатарських бранців Кремля

12 Лютого 2020, 16:00
Фото: Антон Наумлюк/ Крим.Реалії
Закрити

Кримські татари, які перебувають за ґратами в окупованому Криму та Росії, не хочуть обміну будь-якою ціною.

Про це кореспонденту QHA media заявив адвокат Едем Семедляєв, відповідаючи на запитання про можливий черговий обмін між Україною та Росією.

При цьому, за його словами, родичи та адвокати все ж таки сподіваються на цей обмін.

Самі хлопці повідомили, що вони не готові виходити (на волю) та мінятися будь-якою ціною. Тому ми просто чекаємо, – сказав він.

Семедляєв зазначив, що адвокати в Криму розуміють, що «важко працювати по політичних справах», але вони намагаються показати всю неспроможність цих надуманих «справ».

Адвокат розповів про те, що «судові» засідання в Криму переважно проходять в закритому режиму та без присутності журналістів. Навіть в зимовий період, коли близькі та родичі підсудних змушені чекати підсумків «суду» на вулиці.

Як повідомляло QHA media, вчора, 11 лютого, «Київський районний суд» Сімферополя, а також Октябрьський та Кіровський районні суди російського Ростова-на-Дону подовжили арешт кільком кримським татарам із «другої сімферопольської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір».

Всім фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» закидають «організацію або участь у терористичному осередку», покарання за це передбачає аж до довічного позбавлення волі за «організацію» і до 20 років за «участь».

Дивитись ще: