Наслідки негоди — у Сімферополі воду відключили, у Ялті заборонили її вживати

Новини України та світу
Ірина Требунських
24 Червня 2021, 14:02
Ірина Требунських
24 Червня 2021, 14:02

У тимчасово окупованому Криму продовжують вимикати водопостачання населенню начебто через ремонтні роботи, цього разу виправдовуючись наслідками нещодавньої повені.

Окупаційне підприємство «Вода Криму» оголосило, що 24 червня частина мешканців Сімферополя залишаться без води. Йдеться про відключення в будинках по вулицях Ушакова, Батумська, Громадянська, Зенітна, Російська, Міллера, Гавена, Сочинська, Аральська, Ульянова, Толбухіна, Заліська, а також прилеглі вулиці і провулки. Про відключення окупанти попередили і мешканців вулиць Ялтинська, Носенко, Народна, Волошинових, Промислова, Чекістів, Морська, Лісова, Лазурна, Водників, Щаденко, Праці, провулки Водників, Промисловий, Морський, проїзд Лісовий, а також прилеглі вулиці і провулки.

Підприємство просить вибачення за спричинені незручності й рекомендує мати запас води, — пишуть окупанти.

«Глава» Криму Сергій Аксьонов у соцмережах пообіцяв, що в окупованій Алушті завтра, 25 червня, відновлять щоденне водопостачання населенню з 6:00 ранку до одинадцятої години вечора.

«Очільниця» кримського відділення «Росспоживнагляду» Наталя Пеньковська попередила жителів Ялти про небезпеку отруєння питною водою з водопроводу, передає кремлівське видання «ТАСС».

У воді буде сорокавідсотковий дезрозчин. Її категорично пити не можна. Можна отримати гостре отруєння. Воду на тих вулицях, якими проводитимуть дезінфекцію, пити категорично не можна, — сказала вона.

Зазначається, що дезінфекцію проводитимуть з 23 по 24 червня у водопроводі на 19 вулицях, які були підтоплені внаслідок повені.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму внаслідок повені без газопостачання залишається 371 абонент, частина Керчі позбавлена електропостачання.

У ніч на 18 червня у результаті рясних опадів затопило окуповану Велику Ялту. Окупанти повідомили про одного загиблого та одну жінку, яка зникла безвісти.

«Кримські новини» розповідали про екологічну катастрофу в Ялті внаслідок сильних злив і нелегальних сміттєзвалищ.