«Народна дипломатія» по-кримськи. На бал до Ялти кличуть двірників з колишнього СРСР та Баден-Бадена | QHA media
ЯЛТА
16 Січня 2020, 17:55

«Народна дипломатія» по-кримськи. На бал до Ялти кличуть двірників з колишнього СРСР та Баден-Бадена

Закрити

«Влада» окупованої Ялти планує запросити на грудневий бал двірників з країн колишнього СРСР, а також низки європейських країн.

Про це повідомляє ТАСС.

Результат пошуку зображень за запитом "ялта дворники"

Заявлена мета балу — привернути увагу до цієї професії. Уже відомо, що запрошення будуть розіслані в закордонні міста-побратими Ялти, зокрема, в Баден-Баден і Ніццу.

У повідомленні наголошується, що під час підготовки до балу ялтинська «влада» орієнтуються на Бал мисливців і Бал двірників, що проводилися у рамках Віденських балів.

Ялтинський бал планується провести із симфонічним оркестром та фуршетом.

Чоловіки будуть одягнені в парадну форму двірників, а жінки, як і належить, в традиційні бальні білі сукні, — заявив «мер» Ялти Іван Імгрунт.

Як писало QHA media, у травні 2019 року у Німеччині спалахнув скандал після того, як з’ясувалось, що перед цим троє депутатів німецького парламенту від ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» незаконно відвідали окупований Крим, тим самим порушивши німецьке адміністративне право. Члени Бундестагу використовували при цьому дипломатичні паспорти, хоча їхній візит на анексований Росією український півострів носив приватний характер.

У лютому 2019 року співголова «Ялтинського міжнародного економічного форуму» Андрій Назаров заявив, що отримав підтвердження про те, що лідер французької ультраправої партії «Національне об’єднання», депутат парламенту Франції Марін Ле Пен планує брати участь 19 квітня 2019 року на пленарному засіданні цього «форуму». Але згодом відома своєю підтримкою президента Росії Володимира Путіна Ле Пен передумала їхати до окупованого Криму, не пояснюючи причин такої відмови.

У квітні 2018 року QHA-media повідомляло, що учасники «IV Міжнародного економічного форуму» в Ялті потрапили до списку іноземців, які незаконно відвідали анексований Росією український Крим. За фактом незаконного в’їзду на територію півострова до списку прокуратури АРК було внесено 186 громадян іноземних держав, куди входили й учасники «форуму».

Дивитись ще: