Нардеп Лерос звинуватив брата голови Офісу президента Єрмака у «торгівлі посадами». САП розпочала кримінальне провадження щодо призначення осіб до органів держвлади | QHA media
30 Березня 2020, 15:43

Нардеп Лерос звинуватив брата голови Офісу президента Єрмака у «торгівлі посадами». САП розпочала кримінальне провадження щодо призначення осіб до органів держвлади

Закрити
Гео Лерос

Народний депутат від «Слуги народу» Гео Лерос звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) щодо «вчинення корупційних злочинів під час призначення конкретних осіб на посади голови облдержадміністрації та директора державного підприємства». Пресслужба САП повідомила, що за зверненням зареєстровано кримінальне провадження.

Зазначається, що народний депутат просить перевірити причетність керівництва Офісу президента до вчинення вказаного злочину. Досудове розслідування доручено детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

#САП РОЗПОЧАТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ФАКТОМ МОЖЛИВОГО ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ЗЛОЧИНІВ ПІД ЧАС ПРИЗНАЧЕННЯ ОСІБ ДО…

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Понеділок, 30 березня 2020 р.

Раніше Лерос оприлюднив у Facebook відео, де людина, схожа на брата голови Офісу президента Андрія Єрмака Дениса Єрмака, обговорює питання призначення на різні державні посади.

На відео чутно, що йдеться про лобіювання «потрібних» законопроєктів у Раді, про призначення на посади у київській митниці та «Укрзалізниці». На іншому відео невідомий чоловік розповідає про «свою» людину, яка хоче на керівну посаду до ТРК «Україна» чи в національний комплекс «Експоцентр України».

Видео доказательства как Ермак через своего брата барыжит государственными должностями, внедряет свою программу в…

Опубліковано Geo Leros Неділя, 29 березня 2020 р.

У відповідь голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що подав заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдження цих відео.

Хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їхньої достовірності, усіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Гео Лероса, — написав Андрій Єрмак.

Доброго всім дня! Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком…

Опубліковано Андрієм Єрмаком Неділя, 29 березня 2020 р.

11 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

QHA media писало про те, як парламентські партії прокоментували призначення Єрмака очільником Офісу президента.

Дивитись ще: