Надання національно-територіальної автономії є одним із шляхів повернення Криму - Джемілєв | QHA media
07 Серпня 2019, 18:15

Надання національно-територіальної автономії є одним із шляхів повернення Криму - Джемілєв

Закрити

Одним із шляхів повернення Криму до складу України є визнання на конституційному рівні статусу національно-територіальної автономії півострова.

Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на церемонії відкриття Єдиного центру кримськотатарської діаспори в Анкарі, передає кореспондент QHA media. Сьогодні до столиці Туреччини з робочим візитом прибув президент України Володимир Зеленський, який також був присутній на заході.

Джемілєв зазначив, що в Україні майже місяць тому пройшли парламентські вибори, і партія президента, яка набрала найбільшу кількість голосів у Верховній Раді, легко може ухвалити відповідний закон про статус національно-територіальної автономії для Криму.

На церемонії відкриття також були присутні глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, представники кримськотатарської та української діаспори в Туреччині.

Зеленський під час відкриття Єдиного центру кримськотатарської діаспори в Анкарі заявив, що Україна не втомиться привертати увагу міжнародної громадськості до репресій в Криму і уважно вивчати проблеми кримських татар і переселенців.

Дивитись ще: