На житло для переселенців з ОРДЛО в Україні виділили 5,6 мільйонів гривень

Новини
Ірина Требунських
05 Серпня 2020, 17:52
Ірина Требунських
05 Серпня 2020, 17:52

З державного бюджету України виділили 5,6 мільйонів гривень для забезпечення житлом людей, яким довелося залишити домівки на окупованих Росією територіях Донбасу. Відповідне рішення ухвалив Кабмін сьогодні, 5 серпня, передає «Урядовий портал».

Зазначається, що цих грошей вистачить для забезпечення житлом приблизно 55 внутрішніх переселенців в Україні.

За рахунок коштів субвенції буде придбано житло у населених пунктах Донецької області: 10 квартир у місті Краматорську, вісім — у місті Покровськ. У місті Приморськ Запорізької області буде придбано один будинок, — йдеться у повідомленні.

Загалом цьогоріч у держбюджеті на підтримку територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, передбачено 20 мільйонів гривень. При цьому кошти субвенції передаються місцевим бюджетам з державної казни.

Загалом у 2020 році за рахунок коштів субвенції планують придбати орієнтовно 66 квартир та дев’ять будинків для тимчасового проживання приблизно 235 внутрішньо переміщених громадян України.

Як повідомляли «Кримські новини», за підсумками домовленостей президента Володимира Зеленського з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом у Херсонській області зведуть будинки на 500 квартир для переселенців з Криму.