На засіданні ОБСЄ виникла пересварка між українською делегацією і кримською пропагандисткою. На її захист виступив тільки делегат з Росії | QHA media
ВІДЕО
17 Вересня 2019, 12:52

На засіданні ОБСЄ виникла пересварка між українською делегацією і кримською пропагандисткою. На її захист виступив тільки делегат з Росії

Закрити

Українська сторона завадила представникам окупаційної влади Криму виступити на засіданні ОБСЄ з прав людини, присвяченому свободі вираження думок та ЗМІ.

Про це повідомила головний редактор пропагандистського видання «Кримська газета» і «Кримський журнал» Марія Волконська.

На початку виступу вона представилася, назвавши своє ім’я, посаду та вказавши: «Крим, Російська Федерація». У цей момент представник делегації України попросив модератора дискусії перервати її.

Модератор задовольнив запит українця, який висловив «зауваження щодо порядку ведення» заходу.

Ця платформа не може використовуватися для подання точки зору окупаційної влади Криму, оскільки ця особа є представником офіційного пропагандистського видання так званої «Ради міністрів» так званої «Республіки Крим». Спроби зловживання нашою платформою означають порушення принципів ОБСЄ. Просимо позбавити виступаючого слова і залишити засідання, — сказав представник України.

На захист представниці Криму виступив тільки делегат з Росії. Він заявив, що неприпустимо використовувати трибуну ОБСЄ і оглядової наради «для посягання на територіальну цілісність Російської Федерації», додавши, що ОБСЄ не уповноважена визначати географічну приналежність територій.

При цьому модератор засідання пояснив, що зустріч присвячена свободі слова, а не обговоренню статусу Криму і Севастополя, тому він дозволив представнику кримської делегації продовжити виступ.

Тим часом в кулуарах наради ОБСЄ з прав людини у Варшаві відбулася словесна пересварка між журналістом російського телеканалу «Крим 24» Олександром Макарьом і кореспондентом телеканалу ATR Олегом Борисовим.

В кулуарах на совещании ОБСЕ по правам человека в Варшаве «журналист» российского телеканала «Крым 24» Александр Макарь…

Опубліковано Телеканал ATR Понеділок, 16 вересня 2019 р.

Як повідомляло QHA media, у Парламентській асамблеї Ради Європи з 30 вересня — 4 жовтня обговорять ситуацію з положенням кримських татар після анексії Криму Росією.

Дивитись ще: