На виїзді з Криму добровільно здався бойовик «ДНР». Він розчарувався в ідеях «русского мира» | QHA media
ВІДЕО
11 Вересня 2019, 12:44

На виїзді з Криму добровільно здався бойовик «ДНР». Він розчарувався в ідеях «русского мира»

Закрити

На адмінкордоні Криму з Херсонщиною українським прикордонникам добровільно здався колишній бойовик «ДНР» з позивним «Коршун».

Про це повідомляє прес-служба Азово-Чорноморського управління Держприкордонслужби України.

10 вересня з території анексованого півострова до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» прибув 35-річний чоловік, який підозрюється в участі у бойових діях на Донбасі на боці «ДНР», визнаної в Україні терористичною.

Ця особа підозрюється в участі у бойових діях проти Збройних сил України на сході країни і перебуває в розшуку. Встановлено, що цей громадянин у 2014 році, за вказівкою російських кураторів, брав активну участь в захопленні органів державної влади та місцевого самоврядування на території Донецької області, а також перебував у складі так званої «російської православної армії» і ніс службу на одному з блокпостів на в’їзді до Донецька з боку Новотроїцька. Згодом «Коршун» розчарувався в ідеях «русского мира» і поїхав на заробітки в Росію, — йдеться у повідомленні.

Українські прикордонники повідомили, що затриманого бойовика передали співробітникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

QHA media повідомляло, що 26 березня українські силовики затримали на адмінкордоні з Кримом на пункті пропуску «Чонгар» бойовика з позивним «Домовой», який воював у складі «армії ДНР» у 2014 році.

Дивитись ще: