На прохання СБУ: Нацрада перевірить «1+1» через показ в ефірі карти України без Криму | QHA media
ВІДЕО
21 Травня 2020, 14:25

На прохання СБУ: Нацрада перевірить «1+1» через показ в ефірі карти України без Криму

Закрити

Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення проведе перевірку телерадіокомпанії «Студія 1+1» через показ в ефірі карти України без Криму, який анекcований Росією.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 21 травня у відповідь на звернення Служби безпеки України.

У своєму листі Служба безпеки України звернулася до регуляторного органу щодо факту показу телеканалом карти України без окупованого Криму. Моніторингом Національної ради 13 квітня зафіксовано розміщення у випуску новин «ТСН», у сюжеті «Обвал цін» (о 20:25), мапи України без окупованої Автономної Республіки Крим із посиланням на карту нашої країни, оприлюднену на інтернет-сторінці міжнародної організації «Nord Pool Spot». Це – енергетична європейська біржа, яка здійснює продаж електроенергії в країнах Європи (Норвегія), — йдеться у повідомленні.

У Нацраді зазначили, що канал порушив два пункти частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», згідно з якими телерадіоорганізація зобов’язана дотримуватися законодавства України, вимоги ліцензії і поширювати об’єктивну інформацію.

Перевірку планують провести після завершення карантину.

QHA media повідомляло, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернулася до суду з позовом щодо позбавлення телеканалу NewsOne ліцензії на трансляцію.

Дивитись ще: