На порушників перетину держкордону з окупованим Кримом наклали штрафів на 170 тисяч гривень — ДПСУ

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
31 Березня 2021, 13:06
Тетяна Нікішина
31 Березня 2021, 13:06

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» функціонують у штатному режимі з дотриманням карантинних правил.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Для прикордонників безпека та швидкість пропускних операцій залишається одним із пріоритетних завдань, і це не заважає ефективно виявляти осіб, які нехтують встановленими правилами та порушують законодавство України.

Протягом березня 2021 року під час здійснення пропускних операцій у КПВВ на адмінмежі з Кримом прикордонники Херсонського загону виявили 109 громадян, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Ці громадяни потрапили до Криму через так званий «керченський міст» з території Російської Федерації. Усіх порушників співробітники Держприкордонслужби притягнули до адміністративної відповідальності та наклали штрафів на 170 тисяч гривень, — йдеться в повідомленні ДПСУ.

Загалом від початку року військовослужбовці Херсонського прикордонного загону виявили 295 осіб, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України.

Як повідомляли «Кримські новини», у лютому 2021 року адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом в обох напрямках перетнуло 27,3 тисячі осіб і понад 3,2 тис. транспортних засобів. При цьому як на підконтрольну українській владі територію, так і на окупований півострів прямувала приблизно однакова кількість людей.