«На наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи ОРДЛО представляюмуть переселенці» — Єрмак

Новини України та світу
Ірина Требунських
16 Травня 2020, 17:10
Ірина Требунських
16 Травня 2020, 17:10
Андрій Єрмак під час зустрічі з послами G7 та головою представництва ЄС

На наступній зустрічі Тристоронньої контактної групи у форматі відеоконференції Україна представить групу представників окремих районів Донецької та Луганської областей, зокрема з числа внутрішньо переміщених українських громадян. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» (G7) та головою представництва Євросоюзу в Україні, передає пресслужба Офісу президента.

Єрмак запевнив, що це покладе край монополії на представництво ОРДЛО з боку фейкових квазідержавних утворень «ЛДНР».

Ми готові узгоджувати з громадянами України, які не мають стосунку до незаконних збройних угруповань, які не вбивали наших воїнів, які не мають стосунку до невизнаних утворень. На нашу думку, саме такі люди можуть бути представниками Донбасу, — сказав Єрмак.

Він додав, що найближчими тижнями разом з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою відвідає Берлін, де продовжать консультації щодо шляхів підвищення ефективності роботи Нормандського та Мінського переговорних форматів.

Як повідомляло QHA media, під час попередньої онлайн-зустрічі Тристоронньої контактної групи представники Києва запропонували повернути окупований Донбас у податкове поле України та верифікувати українське майно в ОРДЛО. В гуманітарній групі говорили про новий обмін «всіх на всіх» і необхідність відкриття нових КПВВ на лінії розмежування. 

Раніше голова Офісу президента Єрмак запевняв, що ідея створення Консультативної ради, в якій будуть присутні представники ОРДЛО, розглядатиметься після консультацій з партнерами з Франції, Німеччини та ОБСЄ.