На курорті під Євпаторією замість обіцяних доріг розлилися річки з бруду — без гумового взуття не обійтися | QHA media
12 Червня 2019, 17:38

На курорті під Євпаторією замість обіцяних доріг розлилися річки з бруду — без гумового взуття не обійтися

Закрити

У Заозерному, що розташоване під Євпаторією, курортний сезон почався, а дороги зробити не встигли. Хоча будівництво доріг за рахунок «федеральної цільової програми» тут стартувало ще на початку березня.

Тендер дістався компанії ТОВ «Еліткримбуд», повідомляють «Примечания». Роботи мали завершити до 1 червня, але станом на 12 червня вони до цих пір тривають.

Причому після дощів замість доріг тут розливаються річки з бруду, через які дістатися до своїх будинків і місцевих санаторіїв відпочивальники й мешканці можуть тільки в об’їзд: піший шлях до зупинки складає близько 1,5 км. При цьому без гумового взуття не обійтися.

Опубліковано Еленою Можаровською Неділя, 9 червня 2019 р.

Місцеві жителі розповіли, що через стан доріг у Заозерному вони опинилися у транспортній блокаді: громадський транспорт припинив сполучення, таксі відмовляються приїжджати на виклик. Також до Заозерного не доїжджають карети швидкої допомоги та інший спецтранспорт.

Опубліковано Еленою Можаровською Неділя, 9 червня 2019 р.

«Виконуючий обов’язки голови адміністрації» Євпаторії Роман Тихончук пов’язує затримки з тим, що покриття для підсипки під перший шар асфальту виявилося непридатним для таких цілей.

«Експертиза цього інертного матеріалу показала, що неприпустимо його використовувати в основі дороги. Пошук, узгодження і ухвалення рішення щодо зміни конструктиву дороги відібрали певний час. Окрім того, георешітка, що призначалася для цієї ділянки, не пройшла вхідний контроль якості, у зв’язку із чим на завод була направлена рекламація, і близько трьох тижнів знадобилося додатково на поставку нової партії георешітки», — спробував пояснити чиновник.

А ось «керівник відділу міського будівництва» Сергій Денисов заявив, що терміни здачі першого шару автодороги до вулиці Еволюція — кінець червня. Остаточно дорогу відремонтують до кінця поточного року.

Як писало QHA media, жителі села Костиріне поблизу Керчі опинилися у транспортній ізоляції, так як єдиний автобус відмовився їздити через жахливий стан місцевої дороги.

А в Алупці жителі залатали ями на дорогах незвичайним способом — за допомогою матраців. Свій метод вони вирішили назвати «наноасфальтом», тим самим привертаючи увагу «влади» до стану доріг у місті.

Дивитись ще: