На кримський завод з Румунії доставляють титанову руду — «Миротворець» | QHA media
19 Листопада 2020, 19:09

На кримський завод з Румунії доставляють титанову руду — «Миротворець»

Закрити

Судно SOURIA здійснило рейс до окупованого порту Феодосія з румунського порту Констанца. Судно на своєму борту провезло 8600 тонн ільменіту для потреб підприємства «Кримський титан». Про це повідомляє інформаційний портал «Миротворець».

Порт Констанца був задіяний в ільменітових схемах, коли доставлений в румунський порт з В’єтнаму ільменіт був завантажений на сирійське судно SOURIA (IMO: 9274331, MMSI: 468392000, Call Sign: YKRK, Flag: Syria [SY]), який доставив його прямим рейсом в окуповану Феодосію, про що було повідомлено журналістами SeaKrime, — зазначається на сайті.

Завантаження SOURIA в румунському порту тривало до 15 листопада, а на наступний день воно прямує до узбережжя окупованого російським агресором Криму і 16 листопада неподалік від Феодосії вимикає AIS (Автоматична ідентифікаційна система — прим. ред.). Опівдні 17 листопада судно SOURIA здійснило незаконне суднозаходження в закритий порт Феодосія, де воно було пришвартоване до причалу для розвантаження ільменіту.

Для ідентіфікації ми використали фото зі сторінки судна SOURIA на порталі МарінТрафік. Судно, що зайшло у зазвичай порожній кримський порт, привертає туристів. Ввечері того ж дня, 17 листопада, в інтернеті нами було знайдено кілька фотографій судна SOURIA у феодосійському порту, — інформує «Миротворець».

Пізно ввечері, 18 листопада, в окупованому феодосійському порту завершили розвантаження судна SOURIA, і воно залишило закритий кримський порт о 17:45 за київським часом.

Як повідомляли раніше «Кримські новини», керівництво заводу «Кримський титан», який розташовується в тимчасово окупованому Росією Армянську, озвучило плани про скорочення кількості працівників.

Дивитись ще: