На Кримському напрямку артилерійські й танкові резерви ЗСУ напоготові

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
14 Квітня 2021, 12:20
Тетяна Нікішина
14 Квітня 2021, 12:20

Артилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.

Про це повідомляє служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил Збройних сил України (ЗСУ).

За легендою навчань, танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони.

Під час розвідки було визначено головні вогневі сили противника. З метою протидії в бій введено танковий резерв та протитанкову артилерію, — повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 «Рапіра» швидко зайняла вогневі позиції та приступила до знищення цілей.

Разом із тим, за словами командувача, танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж і знищення противника.

Танкові та артилерійські підрозділи, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних сил України, тренуються в умовах, наближених до бойових. На перший погляд, може здатися, що сценарій навчань дуже звичний, тому що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте щоразу в значній мірі змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою в особового складу, — повідомив Наєв.

РЕЗЕРВИ В ДІЇ

АРТИЛЕРІЙСЬКІ ТА ТАНКОВІ РЕЗЕРВИ В ДІЇАртилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.За легендою навчань танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони.– Під час розвідки було визначено головні вогневі сили противника. З метою протидії, в бій введено танковий резерв та протитанкову артилерію, – повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.Як зазначив командувач, протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 «Рапіра» швидко зайняла вогневі позиції та приступила до знищення цілей.Разом із тим, за словами командувача, танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж та знищення противника. – Танкові та артилерійські підрозділи, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, тренуються в умовах наближених до бойових. На перший погляд може здатися, що сценарій навчань дуже звичний тому, що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу в значній мірі змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою у особового складу, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.Разом переможемо!Служба зв'язків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України#Ukraine #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC #military #Разом_переможемо #НАЄВ

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Monday, April 12, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», на сході України у місті Щастя 30-31 березня в рамках проведення операції Об’єднаних сил за участю регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом відбулися планові навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам.