«На КПВВ з ОРДЛО у 2019 році померли 27 людей» — Лисянський | QHA media
15 Січня 2020, 15:22

«На КПВВ з ОРДЛО у 2019 році померли 27 людей» — Лисянський

Закрити

За 2019 рік під час перетину контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) в Луганській і Донецькій областях померли 27 людей.

Про це заявив представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський.

За його словами, переважно це люди похилого віку.

Лисянський також зазначив, що за 2019 рік бригади екстреної медичної допомоги здійснили 290 виїздів (тобто раз на два дні) і надали медичну допомогу 301 людині.

Image result for КПВВ

Він направив листа голові Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлу Кириленку і голові Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергію Гайдаю з проханням розглянути можливість забезпечення постійної присутності бригад екстреної медичної допомоги на КПВВ Луганської та Донецької областей.

Я впевнений, що постійна присутність бригад екстреної медичної допомоги на всіх КПВВ дозволить більш оперативно надавати медичну допомогу людям, — підкреслив чиновник.

НЕОБХОДИМОСТЬ ПОСТОЯННОГО ПРИСУТСТВИЯ ЭКСТРЕННОЙ МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ НА КПВВ ЛУГАНСКОЙ И ДОНЕЦКОЙ ОБЛАСТЕЙ.По поручению…

Опубліковано Павлом Лисянским Вівторок, 14 січня 2020 р.

Нагадаємо, представництво президента України в Автономній Республіці Крим підтримує облаштування Центрів надання адміністративних послуг на контрольних пунктах в’їзду-виїзду біля адміністративного кордону з анексованим півостровом.

У представництві вважають, що біля сервісної зони на КПВВ має бути аптека, пункт обміну валют, автостанція, магазин та інше.