«Ми просимо не грошей, ми просимо умов — рівних і конкурентних»: представники регіональних аеропортів і «Києва» закликали владу встановити мінімальні ставки за авіаобслуговування | QHA media
ВІДЕО
04 Червня 2020, 18:21

«Ми просимо не грошей, ми просимо умов — рівних і конкурентних»: представники регіональних аеропортів і «Києва» закликали владу встановити мінімальні ставки за авіаобслуговування

Закрити

Після заклику голови виконавчого комітету Нацради реформ Михайла Сакашвілі до бізнесу говорити про проблеми, аеропорт «Київ» і регіональні аеропорти країни закликали владу встановити мінімальні ставки за авіаційне обслуговування.

Про це йдеться у відеозверненні міжнародного аеропорту «Київ».

Через пандемію COVID-19 наш аеропорт втратив весь пасажиропотік і майже всі доходи. Водночас ми продовжуємо витрачати великі кошти на утримання інфраструктури, безпеку польотів, сплату податків та відсотків по кредитам. З відновленням регулярного сполучення ці видатки збільшаться удвічі. Майже дві тисячі співробітників перебувають у відпустках за власний рахунок. Аеропорту «Київ» потрібна допомога — якщо держава не втрутиться, ця криза може стати для нас останньою, — підкреслили в аеропорту.

За словами представників компанії, ситуація ускладнюється нерівними умовами, в яких вони вимушені працювати.

Ми говоримо про це уже декілька років. Разом з регіональними аеропортами ми наполягаємо на встановленні мінімальних ставок за авіаційне обслуговування. Ці ставки повинні бути однакові для усіх аеропортів. 10 доларів за зліт/посадку, 10 доларів — пасажирського збору і 3 долари — за авіабезпеку за кожного відправленого пасажира. Це має бути зафіксовано на законодавчому рівні. Фіксовані мінімальні ставки — це загальносвітова практика. Таким чином менші аеропорти можуть розвиватися та конкурувати з більшими. Ми закликаємо уряд надати субсидії на час пандемії, створити спеціальну комісію з розгляду проблем цивільної авіації та запросити до діалогу усі вітчизняні аеропорти та авіакомпанії, — додали представники.

У компанії заявили, що вже двічі зверталися до уряду з цими пропозиціями, але «щоразу отримували лише відписки».

Ми просимо не грошей, ми просимо умов — рівних і конкурентних, в яких ми будемо працювати та розвиватися, — йдеться у зверненні.

#ГоворитьБізнес

На заклик Mikheil Saakashvili команда Міжнародного аеропорту «Київ» записала відеозвернення.Ситуація, що склалася, терміново потребує уваги з боку влади. Аби ця криза не стала для нас останньої, Уряд має ввести мінімальні ставки на авіаційне обслуговування, створити рівні умови для всіх аеропортів та гарантувати чесну конкуренцію.Без цього аеропорт не виживе, тисячі людей втратять роботу, а столиця — єдине міське летовище та свою візитівку.Голова виконавчого комітету Нацради реформ закликав бізнес говорити про проблеми. І ми будемо говорити, допоки нас не почують.#ГоворитьБізнес #SaveKyivAirport

Опубліковано Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport Четвер, 4 червня 2020 р.

Зазначимо, що одразу після призначення на посаду голова виконавчого комітету Нацради реформ Михайло Саакашвілі закликав бізнес говорити про проблеми.

Дивитись ще: