«Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів» — Макрон розповів, чому вирішив поліпшити відносини з Путіним | QHA media
16 Січня 2020, 14:37

«Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів» — Макрон розповів, чому вирішив поліпшити відносини з Путіним

Закрити

Президент Франції Емманюель Макрон назвав рішення змінити ставлення до свого російського колеги Володимира Путіна плодом «зрілих роздумів».

Про це французький лідер заявив в інтерв’ю російській службі Radio France Internationale.

Макрон вважає, що це було зріле рішення, а також історична та стратегічна переконаність.

Related image

На запитання, як президент Франції збирається будувати з Росією, яка веде військові дії зі своїми сусідами, «архітектуру спільної європейської безпеки», Макрон відповів:

Росія захопила Україну, і ми вжили заходів. Ми на шляху вирішення заморожених конфліктів. Але якщо чекати вирішення усіх заморожених конфліктів для того, щоб (почати) рухатися вперед, то можна чекати довго.

Президент Франції також підкреслив, що після нормандського саміту, який провели у Парижі 9 грудня, відбувся «історичний обмін» полоненими між Росією та Україною, і потрібно продовжувати настільки ж плідну роботу з врегулювання конфлікту.

Раніше Еммануель Макрон заявив, що приїде на святкування Дня перемоги над нацизмом у Європі до Москви.

1 жовтня французький лідер під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи підтримав повернення російської делегації до ПАРЄ, зазначивши, що «російський народ дуже близький до європейського гуманізму».

Дивитись ще: