«Ми хочемо знати тільки правду» — родичі загиблих у катастрофі MH17 влаштували акцію під посольством Росії в Гаазі | QHA media
Фото
08 Березня 2020, 14:45

«Ми хочемо знати тільки правду» — родичі загиблих у катастрофі MH17 влаштували акцію під посольством Росії в Гаазі

Закрити

Біля російського посольства у Гаазі родичі загиблих внаслідок збиття над Донбасом малазійського «Боїнгу» рейсу МН17 влаштували мовчазну акцію. Як повідомляє «Громадське», неподалік посольства РФ поставили 298 білих стільців, які символізують життя людей, які були на борту літака.

Поруч зі стільцями розмістили плакати з написами «ми хочемо знати тільки правду», «людяність вище політики», «безкарність неприйнятна», «справедливості щодо МН17».

На акції були присутні кілька десятків родичів загиблих. Серед них й Сілейна Фрейдрикс — її син разом зі своєю коханою загинули в авіакатастрофі. Вона зазначила, що Росія, скоріш за все, не буде визнавати свою провину у катастрофі, адже тоді вони «одразу мусять визнати, що були на сході України».

Я буду весь час на суді. Звісно, це акт правосуддя, але для мене найважливіша річ — знати правду, — підкреслила Фрейдрикс.

Сілейна Фрейдрикс

Вже 9 березня Окружний суд Гааги розпочне слухання у справі про збиття «Боїнга» рейсу MH17 на Донбасі.

«Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, збили під Донецьком 17 липня 2014 року. Загинули 298 осіб, більшість з них були підданими Нідерландів.

25 травня 2018 року Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили РФ у причетності до трагедії МН17 у 2014 році й закликали її визнати свою відповідальність за катастрофу.

Прокуратура Нідерландів 3 лютого висунула обвинувачення чотирьом фігурантам справи про катастрофу малайзійського «Боїнга» рейсу МН17 над Донбасом влітку 2014 року.

Нагадаємо, у червні 2019 року Міжнародна слідча група оприлюднила імена чотирьох підозрюваних у катастрофі рейсу МН17. Це росіяни Ігор Гіркін, Сергій Дубінський, Олег Пулатов і українець Леонід Харченко.

Дивитись ще: