«Ми готові прискорити підготовку до членства у НАТО». У Києві відбулася зустріч Зеленського і Столтенберга | QHA media
ВІДЕО

«Ми готові прискорити підготовку до членства у НАТО». У Києві відбулася зустріч Зеленського і Столтенберга

31 Жовтня 2019, 13:06
Закрити

Президент Володимир Зеленський заявив, що план дії щодо членства (ПДЧ) має залишатися на порядку денному відносин з НАТО.

Про це він сказав сьогодні, 31 жовтня, на спільній конференції з генеральним секретарем Альянсу Йенсом Столтенбергом у Києві.

Ми готові ще ближче співпрацювати з Альянсом і прискорити підготовку до членства у НАТО, не знімаючи з порядку денного можливість приєднання України до ПДЧ. Ми готові вже сьогодні практичною роботою доводити, що Україна заслуговує такого формату відносин з Альянсом, — заявив президент України.

Також Зеленський підтвердив перехід на новий формат у практичному співробітництві між Україною і НАТО.

«Сьогодні ми домовилися про оновлений консолідований пакет проєктів і практичних заходів, обговорили перспективи нашої співпраці у рамках програми розширених можливостей НАТО», — сказав він.

У свою чергу Столтенберг заявив, що НАТО ніколи не визнає незаконну анексію Криму Росією.

«НАТО підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, ми ніколи не визнаємо незаконну анексію Криму з боку Росії. Ми засуджуємо агресивні дії Росії у Чорноморському регіоні», — сказав він.

Зустріч Президента України та Генерального секретаря НАТО з представниками ЗМІ.

Зустріч Президента України та Генерального секретаря НАТО з представниками ЗМІ.

Опубліковано Офіс Президента України Четвер, 31 жовтня 2019 р.

QHA media повідомляло, що представники керівного органу НАТО — Північноатлантичної ради планують відвідати Україну, зокрема Одесу і Київ, 30-31 жовтня.

Також повідомлялося, що 29 жовтня чотири військові кораблі країн НАТО зайшли в одеський порт і пробудуть там протягом тижня. До причалу Одеського морського вокзалу пришвартувалися мінні тральщики з Іспанії, Румунії, Болгарії та Італії.

Дивитись ще: