«Ми глибше вивчимо позначення спірних кордонів на наших мапах» ― Apple відреагувала на скандал з приналежністю анексованого Криму | QHA media
30 Листопада 2019, 16:28

«Ми глибше вивчимо позначення спірних кордонів на наших мапах» ― Apple відреагувала на скандал з приналежністю анексованого Криму

Закрити

Компанія Apple перегляне свою політику визначення приналежності спірних територій після того, як розгорівся скандал щодо анексованого Росією півострова Крим.

Про це Reuters повідомила прессекретарка компанії Труді Мюллер.

Ми розглядаємо міжнародне право, а також відповідні закони США та інші внутрішні закони, перш ніж приймати рішення про маркування на наших Мапах і вносимо зміни, якщо це потрібно за законом. Ми глибше вивчимо, як ми приймаємо рішення про позначення спірних кордонів в наших програмах, і в результаті можливо внесемо зміни в майбутньому, ― повідомила Мюллер.

Також представниця компанії пояснила, що Apple не внесла ніяких змін в свої мапи за межами Росії і внесла зміни для російських користувачів через новоиий закон, який набрав чинності в цій країні.

Раніше з’ясувалося, що територія Криму в продуктах компанії відображається як частина Росії. Кожен користувач продукції Apple, входячи в програму «Карти» та вибираючи на карті півострів Крим або один з його міст, побачить, що цей регіон відзначений як російський.

У свою чергу глава МЗС України Вадим Пристайко розкритикував американську компанію Apple. Він порадив компанії зосередитися на високих технологіях і розвагах, оскільки глобальна політика, за словами Пристайко, не є її сильною стороною.

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав українців відмовитися від продуктів Apple в зв’язку з рішенням компанії визнати Крим частиною території Росії.

QHA media докладно писало про те, як у програмі «Карти» від Apple відображається Крим у жителів інших країн а також про інші компанії та їх способах трактування спірних кордонів.

Дивитись ще: