МОЗ оприлюднило оновлений список «зелених» та «червоних» країн | QHA media
10 Серпня 2020, 19:27

МОЗ оприлюднило оновлений список «зелених» та «червоних» країн

Закрити

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн «зеленої» та «червоної» зон. У відомстві зазначають, що в Україні за останні два тижні щоденно коронавірусом хворіли в середньому понад 38 людей на 100 тисяч населення.

До «зелених» країн увійшли Швеція, Португалія, Хорватія, Білорусь, Велика Британія, Італія, Словенія, Єгипет, Угорщина та інші.

Люди, які приїздять із країни «зеленої зони», без самоізоляції та без проведення тестів проходять на територію України

«Червоні» країни очолили Панама, Бразилія, Бахрейн, Мальдіви, Ізраїль та США.

Як зазначається, всі прибулі до України з «червоної зони» зобов’язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону.

З 1 серпня в Україні почала діяти нова класифікація країн «зеленої» та «червоної» зон, що визначає необхідність самоізоляції чи здачі тесту після повернення з-за кордону, також набули чинності нові правила повернення. 

До «червоного списку» Україна включає держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.  Або ж якщо приріст числа інфікованих у них за останні 14 днів перевищує аналогічний за минулі 14 днів на 30%.

Дивитись ще: