«Москва згоріла вщент»: Україна виграла медальний залік Чемпіонату Європи з важкої атлетики

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
12 Квітня 2021, 13:14

Україна стала переможцем медального заліку Чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходив у Москві. Українські спортсмени завоювали чотири золотих і по одній срібній і бронзовій медалі.

Про це свідчать результати турніру.

Так, чемпіонами Європи стали Каміла Конотоп (до 55 кг), Ірина Деха (до 76 кг), Аліна Марущак (до 81 кг) і Дмитро Чумак (до 109 кг). Також «срібло» виграла Анастасія Лисенко (понад 87 кг) і «бронзу» — Дмитро Вороновський (до 55 кг).

Українка здобула ЗОЛОТО Чемпіонату Європи з важкої атлетики

Лунає Гімн України на всю Європу 🥇ЗОЛОТО, браво! ПОШИРЮЙТЕ, друзі! 🇺🇦 Українка Аліна Марущак - чемпіонка Європи з важкої атлетики! Неймовірний виступ української важкоатлетки!Слава Україні!

Posted by Ukrainian Sport TV on Friday, April 9, 2021

На другому місці опинилася Болгарія — три «золота», три «срібла» і одна «бронза». Третьою країною в медальному заліку опинилася Вірменія — дві золотих медалі, дві срібні та чотири бронзових.

Також у України в активі 17 малих подіумів (ривок, поштовх) — 10 золотих, три срібних і чотири бронзових.

Український важкоатлет Дмитро Чумак після перемоги на чемпіонаті Європи у Москві опублікував рядки з пісні групи «Ленінград» авторства Сергія Шнурова.

Цей допис Чумак опублікував на своїй сторінці в Instagram, доповнивши повідомлення картинкою з палаючим Кремлем.

Як повідомляли «Кримські новини», українська спортсменка Каміла Конотоп здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 55 кг на чемпіонаті Європи, що триває у Москві. Їй не було рівних у ривку (95 кг), поштовху (113 кг) і, відповідно, за сумою багатоборства — 208 кг.