Морське узбережжя на кордоні з окупованим Кримом під надійним захистом

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
07 Квітня 2021, 11:23
Тетяна Нікішина
07 Квітня 2021, 11:23

Екіпажі бойових вертольотів армійської авіації та військовослужбовці підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню Об’єднаних сил Збройних сил України (ЗСУ) взяли участь у навчаннях з протидії морському десанту умовного противника на ділянці морського узбережжя.

Про це повідомляє служба зв'язків з громадськістю Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, українські військові продовжують виконувати завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострова. Разом із тим, під час проведення заходів бойової підготовки воїни відпрацьовують питання навченості та злагодженості в умовах максимально наближених до бойових.

Зокрема, цього тижня воїни-десантники були підняті за тривогою та здійснили марш у район виконання завдань. Зайнявши плацдарм, десантники приступили до виконання завдань із протидесантної оборони морського узбережжя, — повідомив Наєв.

За його словами, десантники провели спільні тренування з відбиття нападу умовного противника.

Своєю чергою, екіпажі вертольотів армійської авіації забезпечили вогневу підтримку десантників і відпрацювали заходи з евакуації поранених з поля бою, — розповів командувач Об'єднаних сил.

Як зазначив Наєв, питання збереження життя і здоров’я військовослужбовців є неодмінним елементом вишколу захисників півдня України. Кожні тренування містять вправи з відпрацьовування надання домедичної допомоги постраждалим військовослужбовцям.

За словами генерал-лейтенанта, правильна та своєчасна евакуація пораненого є запорукою його шансів на життя та повноцінне одужання. Тому всі, хто залучені до медичної евакуації, мають працювати швидко та злагоджено.

Як повідомляли «Кримські новини», тиждень тому на Донеччині відбувся практичний вишкіл підрозділів танкового резерву командувача Об’єднаних сил. Зокрема, на одному з полігонів області танкісти відпрацювали виконання флангової стрільби штатним артилерійським пострілом з ходу.