Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня — винятком є тимчасово окуповані Росією території | QHA media

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня — винятком є тимчасово окуповані Росією території

15 Липня 2020, 15:35
Закрити

Сьогодні депутати Верховної Ради ухвалили постанову щодо проведення місцевих виборів в Україні у 2020 році. Як повідомляє пресслужба законодавчого органу, чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначені на неділю, 25 жовтня поточного року.

За постанову проголосували 326 депутатів. Не підтримали рішення лише депутати з фракції «Опозиційна платформа — За життя».

У постанові вказано, що вибори не призначаються і не проводяться на тимчасово окупованих територіях АР Крим, міста Севастополя та в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей.

Вибори на тимчасово окупованих територіях проведуть лише за умови «виведення усіх незаконних збройних формувань керованих, контрольованих і фінансованих Росією, російських окупаційних військ, їхньої військової техніки з території України».

При цьому Кабміну спільно з Центральною виборчою комісією доручено розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню хвороби COVID-19 під час проведення голосувань.

Як повідомляли «Кримські новини», 30 квітня парламентарі внесли зміни у Виборчий кодекс. Цим рішенням було зменшено розмір грошової застави для кандидатів під час місцевих виборів у великих містах — з населенням від 90 тисяч осіб. 

Дивитись ще: