«Місце для любителів штрафів» — столична поліція використовує нову розмітку проти неправильного паркування | QHA media

«Місце для любителів штрафів» — столична поліція використовує нову розмітку проти неправильного паркування

30 Червня 2020, 19:21
Закрити

Нацполіція Києва вирішила іронічно вплинути на водіїв-порушників, намалювавши нову розмітку на дорогах столиці. Йдеться про позначки на місцях, де зазвичай всупереч забороні водії паркують автомобілі, передає міністерство внутрішніх справ.

Нова розмітка — яскравого кольору з написом «Місце для любителів штрафів».

Перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький пояснив, що наразі в столиці вже є 65 таких написів, а планується створити понад сотню.

Саме у такий незвичний і дещо іронічний спосіб ми вирішили нагадати водіям, що паркуватися потрібно згідно ПДР. А інакше — любити платити штраф, — зазначив Білошицький.

Для нанесення яскравої розмітки для водіїв-порушників поліцейські обирали насамперед ті місця, «де найбільш часто люблять паркуватися неправильно».

Олексій #Білошицький: Ось така яскрава «дорожня розмітка» від Патрульна поліція України з написом “Місце для любителів…

Опубліковано МВС України Вівторок, 30 червня 2020 р.

Як повідомляли «Кримські новини», у Київській області з 00:01 1 червня запрацювала автоматична система фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху. За першу добу пробної роботи у неділю, 31 травня, 45 камер автовідеофіксації зафіксували понад 107 тисяч порушень ПДР на дорогах області.

Дивитись ще: