Міністр оборони Молдови заперечив, що захоплювався сепаратистами Донбасу. Виявляється, він просто говорив про «силу духу армії» | QHA media
ВІДЕО
02 Грудня 2019, 17:40

Міністр оборони Молдови заперечив, що захоплювався сепаратистами Донбасу. Виявляється, він просто говорив про «силу духу армії»

Закрити

Міністр оборони Молдови Віктор Гайчук заперечив, що захоплювався або був прихильником армії сепаратистів Донбасу, в чому його звинуватив опозиційний проєвропейський блок ACUM.

Про це повідомляє «Европейская правда».

Гайчуку довелося виправдовуватися після того, як опозиційні депутати оприлюднили резолюцію зі звинуваченнями на його адресу. Вони зажадали відставки міністра, стверджуючи, що той відверто симпатизує сепаратистам Донбасу, ставлячи в приклад військовим Молдови «сепаратистські й неконституційні військові сили Донбасу».

На своїй сторінці у Facebook Гайчук назвав обвинувачення маніпуляцією і бажанням опозиції ввести суспільство в оману.

Депутати висунули обвинувачення після того, як нещодавно у мережі набуло популярності відео виступу Гайчука у 2016 році.

Під час свого виступу, який відбувся на науковій конференції Академії наук Молдови, він, на його думку, просто говорив про «силу духу армії, про те, що мотивація військовослужбовців завжди сильніша, ніж технічне оснащення армії».

Повна назва конференції — «Православна церква Молдови і держава. Віра і знання».

QHA media повідомляло, 21 червня в інтерв’ю чеському телебаченню президент Мілош Земан закликав Україну і світове співтовариство змиритися з тим, що Росія окупувала Крим. За словами Земана, антиросійські санкції не вплинули на економіку і політику Росії, а «якщо санкції не працюють, тоді, ймовірно, їх слід скасувати».

Дивитись ще: