Метрополітен у Харкові запрацює з 25 травня. Містян закликали пропонувати методи запобігання поширенню коронавірусу | QHA media
22 Травня 2020, 16:29

Метрополітен у Харкові запрацює з 25 травня. Містян закликали пропонувати методи запобігання поширенню коронавірусу

Закрити

Метрополітен у Харкові почне працювати з 5:30 ранку понеділка, 25 травня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Харкова Геннадій Кернес.

Карантин не скасований, а тільки послаблений, і необхідність дотримуватися санітарних норм в громадському транспорті діє і сьогодні, — нагадав мер.

Кернес запросив містян у коментарях під повідомленням залишити побажання про те, як поліпшити роботу громадського транспорту в період карантину. Серед іншого харків’яни обурювалися, що потяги метро обклеїли привітаннями з Днем перемоги, хоч метрополітен у Харкові не працював ще з 17 березня.

Уважаемые харьковчане!В связи с ослаблением карантина и на основании Постановления Кабинета министров Украины,…

Опубліковано Геннадієм Кернесом Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Як повідомляло QHA media, уряд України ухвалив чергове послаблення карантинних обмежень з 22 травня, а сам карантин продовжено до 22 червня. У рамках другого етапу пом’якшення карантинних заходів з 25 травня дозволили відкривати дитячі садки і поновлювати роботу метрополітену.

Дивитись ще: