Мешканця Бахчисараю арештували за звинуваченням у «фінансуванні тероризму»

Новини України та світу
Ірина Требунських
10 Квітня 2021, 13:12
Ірина Требунських
10 Квітня 2021, 13:12

В тимчасово окупованому Росією Криму вкотре звинувативши у начебто причетності до тероризму, за ґратами залишили кримського татарина. Цього разу мешканця села Брянське (Бахчисарайський район) Ізета Аблямітова арештували на два місяці за звинуваченням у «фінансуванні тероризму».

Про це розповів адвокат Костянтин Рустемов, передає «Кримська солідарність».

Так,окупанти обґрунтовують обвинувачення на здійсненні грошового переказу. При цьому силовики на українському півострові користуються законодавством держави-агресора Росії.

Засідання пройшло в стандартом режимі. Ми просили домашній арешт — без будь-якої надії на нього. Запобіжний захід обрали до 8 червня цього року, — зазначив адвокат.

Рустемов уточнив, що з 8 квітня Аблямітова утримували в ізоляторі окупаційного «МВС» у Сімферополі. Та після обрання запобіжного заходу кримського татарина переведуть в СІЗО-1 в цьому ж місті.

Нагадаємо, 31 серпня російські силовики провели незаконні обшуки в будинках кримських татар в окупованому Росією Криму, зокрема в Судаку, в Радянському та Нижньогірському районах. Після обшуків окупанти затримали Айдера Кадирова, Енвера Топчі, Айдера Аблякімова і Ридвана Умєрова. Після підконтрольний Росії «Радянський районний суд» у Криму оголосив вирок у кримінальній справі щодо кримчанина Енвера Топчі, обвинуваченого в «неінформуванні».

«Кримські новини» пояснювали, як російські спецслужби вчергове вкинули в інформаційне поле «терористичну загрозу» громадянам Росії з боку України.