Мешканців чотирьох міст окупованого Криму знову залишили без води

Новини України та світу
Ірина Требунських
30 Червня 2021, 18:06
Ірина Требунських
30 Червня 2021, 18:06

У тимчасово окупованому Росією Криму населенню вчергове відключають водопостачання, виправдовуючись начебто «ремонтними роботами». Інформацію про відключення публікує окупаційне підприємство «Вода Криму» на своїй сторінці у соцмережах.

У Сімферополі сьогодні, 30 червня, відключили воду мешканцям вулиць Плотинна і Миру, Кусакіна, Гончарова, Беспалова та проспекту Вернадського.

Обіцяють організувати підвіз питної води за графіком:

  • вул. Миру, 14а з 17:00 до 18:30;
  • вул. Кусакіна/провулок Молодіжний з 18:30 до 20:00;
  • вул. Беспалова (між 108 і 110) з 17:00 до 18:30;
  • вул. Беспалова 106/вул.Гончарова 12 з 18:30 до 20:00.

Вже з 1 липня відключать воду в мікрорайонах Бітак, Сонячна долина, Лугове, Свобода, Загородній, Новосергіївка, Сергіївка та по вулицях Бородіна, б.Куна, Сельвінського, Ковильна, Тітова, Кечкеметська і на проспекті Перемоги. Води не буде і в селі Левадки.

Також можливі перебої (відсутність водопостачання) за адресами: Біле, Ана-Юрт, Акрополіс, Хошкельди, Кам'янка, Айкаван, — повідомили окупанти.

В Алушті холодне водопостачання сьогодні вимкнули за наступними вулицями: Леніна, Червоноармійська, Судакська, Перекопська, Таврійська (приватний сектор), Кипарисовій, Платановій, Прикордонній, Піонерській (приватний сектор), Лісовій, Колективній. Також обмеження стосуються мешканців провулків Харчовий, Колективний, Яружний, Іванова, Перекопський, Ревкомівський.

У Євпаторії «у зв'язку із проведенням ремонтних робіт» водопостачання вимкнуть у житлових будинках по вулиці 60 років ВЛКРМ і Некрасова.

У Джанкої вода відсутня по вулицях Рюмшина, Садова, Новосадова, Шмідта, Керченська, Маяковського, Набережна, провулки Продольний, Набережний.

У Керчі окупанти вирішили відключити водопостачання в районі Третього Самобуду.

Нагадаємо, окупаційне підприємство «Вода Криму» заявило про відключення води 16 червня у Сімферополі, Керчі, Саках, Феодосії, Джанкої та Євпаторії.

Як повідомили «Кримські новини», окупанти Криму, попри постійні проблеми з водопостачанням для населення, заявили про підвищення тарифів.