«Мер» окупованої Ялти помер від COVID-19 у Санкт-Петербурзі | QHA media
19 Жовтня 2020, 12:48

«Мер» окупованої Ялти помер від COVID-19 у Санкт-Петербурзі

Закрити

У Санкт-Петербурзі помер російський «глава адміністрації» окупованої Ялти Іван Імгрунт.

Про це повідомила його «заступниця» Ірина Романець, інформує ТАСС.

Раніше у Імгрунта був діагностований коронавірус.

Про хворобу «глави» Ялти стало відомо 30 вересня. Тоді повідомлялося, що його госпіталізували з пневмонією. Імгрунт проходив лікування в одній з клінік Санкт-Петербурга, — йдеться у повідомленні.

Імгрунт народився у Караганді (Казахстан). До 2017 року багато років очолював Білоріченський район на Кубані. З 6 листопада 2019 року призначений російським «главою адміністрації» окупованої Ялти.

Зараз його «обов’язки» виконує «перший заступник» Артем Мальцев.

Зазначимо, у 2017 році Імгрунт фігурував у кримінальній справі за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу Росії. За даними слідства, він сприяв незаконним махінаціям із землею, у результаті яких було завдано збитків на 4,2 мільйона рублів. Поки тривало слідство, Імгрунт оголосив, що не буде претендувати на свою посаду голови Білоріченського району після наступних виборів. І незабаром після цього у слідкомі Росії заявили, що кримінальну справу, в якій фігурував чиновник, припинено, а Імгрунт «повністю реабілітований».

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти видали у жовтні неофіційне розпорядження приховувати реальну кількість людей, які померли від коронавірусної інфекції на незаконно анексованому українському півострові.