Меджліс закликав ЗМІ та користувачів соцмереж 18 травня вшанувати хвилиною мовчання жертв геноциду кримськотатарського народу | QHA media
13 Травня 2019, 12:23

Меджліс закликав ЗМІ та користувачів соцмереж 18 травня вшанувати хвилиною мовчання жертв геноциду кримськотатарського народу

Закрити

Керівників українських ЗМІ та користувачів соцмереж просять 18 травня у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу поставити метроном, присвячений 75-м роковинам трагедії.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Нардеп зазначив, що у цей день на всій території України, у тому числі й в окупованому Криму, в полудень буде оголошена хвилина мовчання в пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Просимо Вас 18 травня о 12:00 поставити в ефірі, на своїх сторінках в електронних ресурсах, в інший помітний спосіб метроном, присвячений Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Раніше Меджліс кримськотатарського народу висловив подяку Сейму Латвії за ухвалення заяви про визнання депортації кримських татар у травні 1944 року актом геноциду. Латвійський парламент, який схвалив це рішення 9 травня, виявився першим у світі закордонним парламентом, який пішов на цей крок.

Дивитись ще: