МАУ призупиняє усі регулярні авіарейси до 24 квітня включно. Контакт-центр компанії тимчасово не прийматиме дзвінки | QHA media
26 Березня 2020, 15:32

МАУ призупиняє усі регулярні авіарейси до 24 квітня включно. Контакт-центр компанії тимчасово не прийматиме дзвінки

Закрити
Фото: Fly UIA

Компанія «Міжнародні авіалінії України» призупиняє виконання регулярних рейсів на всій мережі польотів до 24 квітня включно. Це пов’язано з рішенням уряду продовжити карантинні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, повідомляють у компанії.

За цих форс-мажорних обставин навантаження на наші канали зв’язку збільшилось надзвичайно. Наш контакт-центр тимчасово не приймає дзвінки, — попереджають в МАУ.

Щоб зв’язатися з МАУ, пропонують три інші варіанти зв’язку:

  • Через форму зворотного зв’язку можна внести змін до квитка;
  • Через запит на списання сплачених коштів на електронний ваучер, за допомогою якого можна оформити нові квитки на сайті МАУ протягом року;
  • Через агентство, де було придбано квиток.

МАУ скасовує регулярні рейси по 24 квітня!Вчора Уряд розширив політику запобігання поширенню на території України…

Опубліковано Fly UIA Четвер, 26 березня 2020 р.

25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Прем’єр Денис Шмигаль закликав не плутати надзвичайну ситуацію та надзвичайний стан, адже «надзвичайна ситуація не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози».

В Україні регулярне авіасполучення припинили з 16 березня задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Дивитись ще: