Мати двох політв’язнів Абдуллаєва вдруге провела одиночний пікет

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 18:12
Діляра Абдуллаєва. Фото: «Крим.Реалії»
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 18:12

Мати фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» з так званої «сімферопольської групи» Теймура і Узеїра Абдуллаєвих Діляра Абдуллаєва вже вдруге провела одиночний пікет. Про це повідомляє кореспондент «Крим.Реалії».

Пікет жінка провела біля будівлі Офісу президента. Вона зазначила, що під час пікету їй вдалося поспілкуватися з постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим Антоном Кориневичем.

Сьогодні простояла там три години. До мене підійшов Антон Кориневич, поговорив зі мною, мені вдалося йому розповісти про моїх синів, дізнатися, яка робота ведеться в питанні звільнення політв'язнів, — розповіла Абдуллаєва.

Жінка вийшла з плакатами, на яких зображені брати Абдуллаєви і вимога до президента зустрітися з нею. Мати двох політв’язнів додала, що планує і завтра вийти на пікет.

Нагадаємо, Теймура Абдуллаєва визнали в російському суді нібито «організатором терористичної групи» («Хізб ут-Тахрір») та засудили до 16 років і 6 місяців позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму. Його брата Узеіра Абдуллаєва засудили до 13 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Теймура і Узеіра Абдуллаєвих ще 10 лютого 2020 року вивезли у невідомому напрямку. Пізніше стало відомо, що братів Теймура і Узеіра Абдуллаєвих етапували в Башкирію.

Як повідомляли «Кримські новини», Теймура Абдуллаєва тривалий час безпідставно утримували у слідчому ізоляторі.