«Марш на Крим»: на анексованому півострові силовики вручають кримським татарам застереження про заборону участі в акціях | QHA media
Репресії
26 Березня 2020, 18:16

«Марш на Крим»: на анексованому півострові силовики вручають кримським татарам застереження про заборону участі в акціях

Закрити

Сьогодні, 26 березня, у Нижньогірському районі окупованого Криму «поліція» вручає застереження кримським татарам про неприпустимість участі в несанкціонованих акціях у період з 1 по 5 травня 2020 року.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Зазначається, що подібні документи були вручені вже десятьом кримським татарам, серед яких двоє – активісти «Кримської солідарності», а також три учасники одиночних пікетів в Криму і в Москві.

Уточнюється, що процедура супроводжувалася веденням відеозйомки «співробітниками поліції».

Документ зачитувався «працівником прокуратури».

⚡️ В НИЖНЕГОРСКОМ РАЙОНЕ МАССОВО ВРУЧАЮТ ПРЕДОСТЕРЕЖЕНИЯ КРЫМСКИМ ТАТАРАМ Сегодня, 26 марта 2020 года, в Нижнегорском…

Опубліковано Крымская солидарность Четвер, 26 березня 2020 р.

22 січня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що кримські татари запланували у травні масово перетнути адмінкордон з анексованим Кримом через пункт пропуску «Чонгар».

Раніше лідер кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Мустафа Джемілєв повідомив, що братиме участь в анонсованій на початок травня акції з метою перетнути адміністративний кордон з окупованим Кримом.

Дивитись ще: