Марін Ле Пен відмовилася їхати в Крим на «ялтинський форум» — французькі ЗМІ | QHA media
20 Лютого 2019, 10:18

Марін Ле Пен відмовилася їхати в Крим на «ялтинський форум» — французькі ЗМІ

Закрити

Лідер французької ультраправої партії «Національне об’єднання», депутат парламенту Франції Марін Ле Пен передумала їхати у квітні до анексованого Криму на Ялтинський «міжнародний економічний форум».

Ле Пен, відома своєю підтримкою президента Росії Володимира Путіна, мала стати почесним гостем на «форумі» разом із сирійським диктатором Башаром Асадом, повідомляє французьке видання Le Journal du Dimanche.

«Національне об’єднання» дійсно отримало запрошення, але ніколи не йшлося про те, щоб я туди вирушила, — заявила Ле Пен журналістам видання.

При цьому політик не захотіла пояснювати причину своєї відмови.

Як зазначає Le Journal du Dimanche, незручним фактом для неї могла стати присутність у Ялті Башара Асада.

Втім, до Криму поїде соратник Ле Пен, депутат Національних зборів Франції Тьєррі Маріані. Однак він свій візит здійснить не у квітні, а 16 березня 2019 року — на запрошення російської влади на заходи у зв’язку із п’ятою річницею анексії Криму.

У грудні 2018 року співголова «Ялтинського міжнародного економічного форуму» Андрій Назаров заявив, що отримав підтвердження про те, що Марін Ле Пен планує брати участь 19 квітня 2019 року на пленарному засіданні цього «форуму».

Дивитись ще: