Мангера і Левіна судитимуть за замовлення та організацію нападу на активістку Гандзюк | QHA media
28 Липня 2020, 13:24

Мангера і Левіна судитимуть за замовлення та організацію нападу на активістку Гандзюк

Закрити

Генеральна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт проти голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та колишнього помічника депутата Олексія Левіна (Москаленка). Їх судитимуть за фактом замовлення та організації нападу на активістку Катерину Гандзюк 31 липня 2018 року.

Досудове слідство встановило, що Мангер разом із Левіним організували «нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження у спосіб, що має характер особливого мучення та спричинило смерть».

Наразі обоє перебувають під вартою: строк запобіжного заходу голові облради продовжено до 11 вересня 2020 року, а іншому підозрюваному — до 24 серпня 2020 року, — уточнюють в прокуратурі.

Дії обох обвинувачених підпадають під частину 3 статті 27, частину 2 статті 28 і частину 2 статті 121 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 4 листопада 2018 року активістка Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня її облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і втратила зір. За підозрою у причетності до її вбивства були затримані п’ятеро осіб.

Печерський райсуд Києва продовжив термін досудового розслідування у справі вбивства Катерини Гандзюк за підозрою Владислава Мангера та Олексія Левіна (Москаленка) до кінця липня 2020 року.

Як повідомляли «Кримські новини», Печерський суд Києва обрав запобіжний захід Владиславу Мангеру — його триматимуть під вартою до 28 липня без альтернативи застави.

Дивитись ще: