Майже сім тисяч роботодавців подали документи на фіндопомогу з часткового безробіття — Мінекономіки | QHA media
Цифри
12 Травня 2020, 18:27

Майже сім тисяч роботодавців подали документи на фіндопомогу з часткового безробіття — Мінекономіки

Закрити
Фото: slovoidilo

Мінекономіки України 4 травня анонсувало програму підтримки для підприємців з часткового безробіття. Наразі за цією програмою подано вже 6873 пакети документів на отримання фінансової допомоги, передає пресслужба відомства.

Програма направлена на те, щоб допомогти малому і середньому бізнесу в покритті витрат на зарплату робітникам, яким було скорочено робочий час, зберігаючи тим самим робочі місця.

Лише за перший тиждень анонсування програми за отриманням фінансової допомоги звернулися майже сім тисяч роботодавців. Щодня ця цифра збільшується приблизно на тисячу нових заяв, — заявив голова Мінекономіки Ігор Петрашко.

У міністерстві повідомляють, що на сьогодні вже прийнято 1715 позитивних рішень, що дозволить забезпечити виплати для 25 777 працівників. На стадії розгляду ‒ 3339 пакетів документів. Прийом заявок активно продовжується.

Петрашко розповів, що загалом на цю програму спрямовано 4,7 мільярдів гривень. «Якщо ми розумітимемо, що потрібно більше коштів, будемо додавати через перерозподіл коштів», — додав міністр.

Детальна інструкція для роботодавців щодо оформлення фіндопомоги з часткового безробіття опублікована на сайті Держцентру зайнятості.

QHA media повідомляло, що якщо карантин в Україні продовжать до вересня, то в деяких сферах бізнесу можливе скорочення персоналу більш ніж на третину. 

Раніше опитування Advanter Group показало, що для підтримки бізнесу в умовах карантину в Україні варто зменшити податкове навантаження, запровадити часткову компенсацію зарплат робітникам та пільгові кредити.

Дивитись ще: