«Майже чверть чисельності Збройних сил становлять жінки» — Таран

Новини України та світу
Ірина Требунських
08 Березня 2021, 18:06
Ірина Требунських
08 Березня 2021, 18:06

З початком російської агресії проти України кількість жінок в лавах наших військ зросла вражаючими темпами. Про це сьогодні, 8 березня, заявив міністр оборони України Андрій Таран.

Він зазначив, що на сьогодні в ЗСУ проходять службу понад 31 тисяча захисниць України.

Від початку агресії Росії проти України статус учасників бойових дій мають понад 13 тисяч жінок. За мужність і героїзм 257 захисниць отримали державні нагороди. Приблизно 10 % від усього особового складу операції Об’єднаних сил — жінки, — навів цифри міністр.

Крім того, У 2020 році частка жінок, прийнятих на навчання до військових вишів складає 13 % від загальної чисельності зарахованих осіб. «Жінки проходять військову службу у ЗС України на рівних засадах із чоловіками, у тому числі на офіцерських посадах. Не квіти, не квоти, а реальні можливості для професійного зростання і кар’єри — ось до чого ми прагнемо, створюючи рівні можливості для всіх», — додав Таран.

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з Міжнародним жіночим днем

Привітання Міністра оборони України Андрія Тарана з Міжнародним жіночим днемДорогі жінки-військовослужбовці та працівниці Збройних Сил України! Щиро вітаю вас із 8 березня — Міжнародним жіночим днем! Не квіти, не квоти, а реальні можливості для професійного зростання і кар’єри — ось до чого ми прагнемо, створюючи рівні можливості для всіх. Сьогодні в наших лавах проходять службу понад 31 тисяча захисниць України! 25 тисяч з вас працюють у Збройних Силах України на цивільних посадах. Жінка-командир, пілот, танкіст, артилерист — більше не експеримент, а наша повсякденність.З вашою допомогою будь-які виклики нам до снаги.Сердечно бажаю вам миру, добра і любові. Нехай доля буде прихильною, здоров’я міцним, а родинне коло надійним. Нехай вдасться реалізувати всі свої плани, бажання та мрії.Зі святом!Міністр оборони України Андрій Таран👉 shorturl.at/lmFVW

Posted by Міністерство оборони України on Sunday, March 7, 2021

«Кримські новини» публікували фото і відео з Маршу рівності, який проходить в містах України в День боротьби за права жінок.