Майору Чорноморського флоту дали 10 років за «шпигунство на користь України». Його дружина отримала 9 років колонії | QHA media

Майору Чорноморського флоту дали 10 років за «шпигунство на користь України». Його дружина отримала 9 років колонії

28 Лютого 2019, 17:33
Фото с видео ФСБ
Закрити

Майору російського Чорноморського флоту Дмитру Долгополову і його цивільній дружині Анні Сухоносовій сьогодні в Росії оголошено вирок за шпигунство «на користь України», передає ТАСС.

Північно-Кавказьким окружним військовим судом вони визнані винними у скоєнні державної зради.

Долгополов засуджений до позбавлення волі строком на 10 років з відбуванням покарання в колонії суворого режиму, а Сухоносова — до 9 років колонії загального режиму.

Дмитро Долгополов. Фото з відео ФСБ

Зазначені особи цілеспрямовано збирали і передавали до спецслужби України відомості, які становлять державну таємницю, про діяльність частин і з’єднань Чорноморського флоту, витік яких за кордон могли завдати шкоди обороноздатності держави. Сухоносова, будучи завербованою співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, залучила Долгополова до конфіденційного співробітництва з українською спецслужбою за грошову винагороду, — повідомили ТАСС у російській ФСБ.

Анна Сухоносова. Фото з відео ФСБ

29 вересня 2017 року QHA-media повідомляло про те, що ФСБ Росії повідомила про затримання двох громадян РФ на території окупованого Криму, у тому числі військовослужбовця, за підозрою у шпигунстві на користь України.

У той же день з’явилася інформація, що затриманий — військовослужбовець Збройних сил України Дмитро Долгополов, у 2104 році зрадив присязі, яку давав народу України, і перейшов на бік окупантів. Про це повідомляв спікер Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов. Долгополов служив заступником по роботі з особовим складом в артилерійському дивізіоні у Сімферополі. Селезньов тоді висловив сумнів, що «Діма діяв у Криму під глибоким прикриттям».

Дивитись ще: