Літаки з Орська — окупанти збільшили кількість рейсів між Росією і Кримом

Новини України та світу
Ірина Требунських
25 Травня 2021, 16:39
аеропорт
Ірина Требунських
25 Травня 2021, 16:39

Окупанти в Криму збільшили кількість авіарейсів між тимчасово окупованим Сімферополем і територією Росії. Про це повідомляє окупаційне «керівництво» аеропорту «Сімферополь».

Окупанти анонсували відкриття рейсів до Орська (Оренбурзька область) і міста Жуковський (Московська область).

Маршрутна мережа аеропорту Сімферополь збільшилася до 61 напрямку після відкриття продажів на прямі рейси з Орська і підмосковного Жуковського, — йдеться у повідомленні.

До Орська прямуватимуть літаки компанії Nordwind з 3 червня двічі на тиждень. До Жуковського незаконні авіаперевезення здійснюватиме авіакомпанія «Уральські авіалінії» тричі на тиждень з 1 червня.

«З огляду на кризу міжнародного авіасполучення і закриття кордонів популярних іноземних курортів, на нас лягає додаткове навантаження і відповідальність за обслуговування всіх бажаючих відпочити в Криму», — заявив окупаційний «гендиректор» аеропорту Євген Плаксін.

Нагадаємо, раніше «міністерство майнових і земельних відносин» Криму подало позов на окупаційне керівництво аеропорту «Сімферополь».

У квітні окупанти вирішили відновити авіаперельоти з Криму в Чечню. Незаконні рейси між Сімферополем і Грозним виконуватиме авіакомпанія Nordwind на літаках Embrarer E190.

«Кримські новини» пояснювали причини і наслідки того, що Росія припинила регулярне і чартерне авіасполучення з Туреччиною з 15 квітня до 1 червня.